Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mountain
mountain
Üye
Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - Öğretmen
Rep : 0
Tecrübe : 56140

tatil bitti. Empty tatil bitti.

Paz Şub. 08, 2009 3:04 pm
Değerli arkadaşlar tatilde enerji depolayıp 2.döneme çok iyi hazırlandığınızı umut ediyorum.Bu dönem tempomuzu daha da arttırıp,başarıyı yakalamak için elinizden geleni yapacağınıza inanıyorum.Ara tatilde fen ve teknoloji dersini umarım ihmal etmediniz.2.Dönem beklentilerinizi paylaşabilirsiniz.Şimdiden 2.dönemin bütün arkadaşlarım için sağlıklı ve başarılı geçmesini diliyorum.Görüşmek üzere cheers
Anonymous
Misafir
Misafir

tatil bitti. Empty Geri: tatil bitti.

Paz Şub. 08, 2009 4:08 pm
malesef bir tatilin daha sonuna geldik evet Smile tatilimin nasıl geçtigini anlatayım size.. sabah en erken 11de kalkıp kahvaltımı yapıyodum sonra kitap okuyodum anneme yardım ediyodum.. sonra akşam müzik eşliginde test çözüyodum.. tatilin son günlerinide ablalarda geçirdim ordada ders-ibadet-kitap okuma olarak geçti.. her şeye hatta matematik ögretmenimiz sagolsun verdigi 1500 tane soru çözme ödevine ragmen güzel bi tatildi yhaa Very Happy
bahar mikar
bahar mikar
Kral Üye
Kral Üye
Kadın
Okul-Sınıf : şanlıurfa lisesi - 10-A
Kişisel İleti : Sizin marka oldugunuz yerde,ETİKETİ biz koyarızz!!!
Rep : 0
Tecrübe : 1056113

tatil bitti. Empty Geri: tatil bitti.

Paz Şub. 08, 2009 7:29 pm
walla tatilimi size anlatacak kadar sizinde dinleyeceginiz kadar vaktimizin oldugunu hiç sanmıyorum...ama 15 günlük tatilin hepsi bir ayrı güzeldi ilk defa hergün ayrı bir macera hergün ayrı bi sevinçti...ama hergünün içinde hep aynı olan tek bişey verdı...ABCD SORULARRRRRRRRRRRR A B C D .... Very Happy Very Happy