Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mehmetyesil
mehmetyesil
Administrator
Administrator
Erkek
Okul-Sınıf : Akabe Toki Lisesi
Kişisel İleti : Sailor
Rep : 0
Tecrübe : 2147539897

Fenerbahçe'de Yılbaşı Sürprizi Empty Fenerbahçe'de Yılbaşı Sürprizi

Çarş. Ara. 31, 2008 9:33 pm
Fenerbahçe'de Yılbaşı Sürprizi 810

Fenerbahçe, eski gözağrısı Mehmet Topuz için bir kez daha kolları sıvarken, transferin bu defa mutlu sonla noktalanacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe, eski gözağrısı Mehmet Topuz için bir kez daha kolları sıvarken, transferin bu defa mutlu sonla noktalanacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Yabancıdan önce yerli transferleri bitirmeyi hedefleyen sarı-lacivertli ekip, geçtiğimiz cumartesi günü Mehmet Topuz için düğmeye bastı ve Kayserispor yönetimiyle temasa geçti. Sıkı pazarlıklar sonucu Kayserispor, yıldız futbolcu için istediği bonservis bedelinde önemli oranda indirim yapmaya ikna oldu.

PRENSİP ANLAŞMASI YAPILDI

Görüşmede Kayserispor, Mehmet Yıldız'a karşılık Fenerbahçe'den 5 milyon euro para ve Yasin Çakmak ile İlhan Parlak'ı istedi. Ancak bu talepleri fazla bulan Fenerbahçe, 4 milyon euro'nun yanı sıra Yasin'i bonservisiyle ve sezon sonuna kadar da İlhan'ı kiralık olarak vermeyi teklif etti.

Bu öneri Kayserispor yönetimi tarafından kabul edilince prensipte anlaşma sağlandı. Taraflar, önümüzdeki günlerde bir kez daha buluşarak transfere son şeklini verecek.