Hatice Gelener Ilk Ogretim Okulu
Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...

Join the forum, it's quick and easy

Daha İyi Hizmet Alabilmeniz İçin Üye Olunuz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arif TAS
Arif TAS
Kral Üye
Kral Üye
Erkek
Okul-Sınıf : Hatice Gelener - 8/B
Kişisel İleti : Bu Site Bağımlılık Yapar ...! : )
Rep : 1
Tecrübe : 56258
https://haticegelener.yetkinforum.com

Uğur ve Kurtuluş Empty Uğur ve Kurtuluş

Çarş. Ara. 31, 2008 3:52 pm
Uğur ve Kurtuluş 4656

Uğur ve Kurtuluş 4609

Cisse´yi gözden çıkaran teknik direktör Mustafa Denizli, ligin ikinci yarısında Uğur İnceman ile Serdar Kurtuluş´a güveniyor.
İdmanların yıldızı
Transfer edildiği günden bu yana bekleneni veremeyen ve hala Fransa’dan dönmeyen Edouard Cisse gözden düştü... Her fırsatta takımda disiplinsizliğe izin vermeyeceğini belirten teknik direktör Mustafa Denizli, tecrübeli oyuncuyu iyice gözden çıkardı. Sezon başında Manisaspor’dan transfer edilen ve Cisse’yle aynı bölgede görev yapan Uğur’un antrenmanlardaki performansı, Denizli’nin yüreğine su serpiyor.

Alternatifleri çok
Paris Saint Germain’le temas halinde bulunan ve sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan deneyimli oyuncuyu kadrosunda görmek istemeyen Denizli’nin en büyük güvencesi Uğur olacak. Ayrıca Jean Tigana döneminde ön liberoda görev yapan Serdar Kurtuluş’un da yavaş yavaş istenen çizgiye ulaşması yüzleri güldürüyor. Bilindiği gibi Mustafa Denizli aynı zamanda Tomas Sivok’u da orta sahanın ortasında oynatıyor.